AviRings Derby 2024 participants

Austria

Image_{Wiefler Alois

Wiefler Alois

Soell
2024
Austria
Image_{SG Balint - Pozsgai

SG Balint - Pozsgai

2024
Austria
Image_{Team Diamonds in the Sky

Team Diamonds in the Sky

/
2024
Austria
Image_{Team Pigeon Keeper

Team Pigeon Keeper

St. Margarethen a.d. Raab
2024 2023
Austria
Image_{Erwin Fraberger

Erwin Fraberger

Ludweis
2024 2023
Austria
Image_{Reinhard Gasser

Reinhard Gasser

Anras
2024 2023 2022
Austria
Image_{Werner Gratzer

Werner Gratzer

Köflach
2024 2023 2022
Austria
Image_{Marco Gratzer

Marco Gratzer

Köflach
2024 2023 2022 2021
Austria
Image_{Clemens Ivanschitz

Clemens Ivanschitz

Baumgarten
2024 2023 2022
Austria
Image_{Jasko

Jasko

Ragnitz
2024 2023 2022
Austria
Image_{Josef  Jungwirth

Josef Jungwirth

Engelhartszell
2024
Austria
Image_{Heinz Kainersdorfer

Heinz Kainersdorfer

Köflach
2024 2023
Austria
Image_{Toni Kluge

Toni Kluge

Spital am Drau
2024 2023
Austria
Image_{Roland  Krempler

Roland Krempler

Straßwalchen
2024
Austria
Image_{Slavko Kutlesa

Slavko Kutlesa

Traismauer
2024 2023
Austria
Image_{Karin und Walter Leichtfried

Karin und Walter Leichtfried

Mixnitz
2024 2023 2022
Austria
Image_{Wilhelm Nageler

Wilhelm Nageler

Arriach
2024 2023 2022
Austria
Image_{Amel Nahic

Amel Nahic

Lieboch
2024 2023
Austria
Image_{Demaj Nikoll

Demaj Nikoll

Sitzendorf
2024
Austria
Image_{Kurt Nöres

Kurt Nöres

Köflach
2024 2023 2022 2021
Austria
Image_{Kurt Ofner

Kurt Ofner

Hirschegg-Pack
2024 2023 2022
Austria
Image_{Kurt Pitschmann

Kurt Pitschmann

Velden
2024 2023 2022 2021
Austria
Image_{Michael Rudorfer

Michael Rudorfer

Wien
2024 2023 2022
Austria
Image_{Erwin Satzinger

Erwin Satzinger

Munderfing
2024 2023
Austria
Image_{Heinrich Steirer

Heinrich Steirer

Graden
2024 2023 2022
Austria
Image_{Walter Straif

Walter Straif

Andrichsfurt
2024 2023 2022
Austria
Image_{Günther Struckl

Günther Struckl

Velden
2024 2023 2022
Austria
Image_{Herman Tockner

Herman Tockner

Judenburg
2024 2023 2022 2021
Austria
Image_{Dominik Vollnhofer

Dominik Vollnhofer

Grimmenstein
2024
Austria
Image_{Florian Walder

Florian Walder

Anras
2024 2023 2022
Austria
Image_{Walter Zerner

Walter Zerner

Kapfenberg
2024 2023 2022
Austria
Image_{Team Blue Rockets

Team Blue Rockets

Nüziders
2024
Austria
Image_{Živić Family Loft

Živić Family Loft

Wien
2024 2023 2022
Austria

Bosnia and Herzegovina

Image_{Zdravko Nikolić

Zdravko Nikolić

Tuzla
2024
Bosnia and Herzegovina

Belgium

Image_{Tinus Boshoff

Tinus Boshoff

Beerzel
2024 2022
Belgium
Image_{PIPA Breeding

PIPA Breeding

Aalter
2024 2023
Belgium
Image_{Team Cop-Gijsbrechts

Team Cop-Gijsbrechts

Pulderbos
2024 2023 2022
Belgium
Image_{Roef De Voogt

Roef De Voogt

Geel
2024 2022 2021
Belgium
Image_{Team R.D.

Team R.D.

Pellenberg
2024
Belgium
Image_{Dré DLD Van Baelen

Dré DLD Van Baelen

2470 Retie
2024 2022 2021
Belgium
Image_{BRACKE - FOURNEAU OLR

BRACKE - FOURNEAU OLR

WAREGEM
2024
Belgium
Image_{Team JCN Lofts

Team JCN Lofts

Keerbergen
2024
Belgium
Image_{Jef Lauwereys

Jef Lauwereys

Vorselaar
2024 2023 2022 2021
Belgium
Image_{Team Ebben - Nys

Team Ebben - Nys

Arendonk
2024 2023
Belgium
Image_{Kurt Raets

Kurt Raets

Wiekevorst
2024
Belgium
Image_{Kevin-Filip-Kris Smits

Kevin-Filip-Kris Smits

berlaar
2024 2023 2022 2021
Belgium
Image_{Jul x Marc Theunen

Jul x Marc Theunen

Ranst
2024
Belgium
Image_{Team Tom van Gaver & Alberto Abajo

Team Tom van Gaver & Alberto Abajo

2024
Belgium
Image_{Luc Troukens

Luc Troukens

Hofstade(Zemst)
2024
Belgium
Image_{Bart & Francis Verdeyen

Bart & Francis Verdeyen

Steenokkerzeel
2024 2023
Belgium
Image_{The A-Team

The A-Team

Lier
2024 2023 2022 2021
Belgium
Image_{Racing Team Wasia

Racing Team Wasia

Stekene
2024
Belgium
Image_{Team PEETERS - VAN DEN BOSCH

Team PEETERS - VAN DEN BOSCH

Pulderbos
2024
Belgium

Bulgaria

Image_{Vicont & Vicontesa Team

Vicont & Vicontesa Team

Haskovo
2024
Bulgaria

Switzerland

Image_{Oskar Anderhub

Oskar Anderhub

Eschenbach
2024
Switzerland
Image_{DERBY TEAM PILATUS

DERBY TEAM PILATUS

Emmenbrücke
2024
Switzerland
Image_{Team Weijers/Wolf

Team Weijers/Wolf

2024 2023
Switzerland

Czech Republic

Image_{Bechyne&Novotny team Bechyne&Novotny team

Bechyne&Novotny team Bechyne&Novotny team

Kolin
2024
Czech Republic
Image_{Team Chmelař-Jurásek

Team Chmelař-Jurásek

2024
Czech Republic
Image_{Lubomir Kubacek

Lubomir Kubacek

Bohunovice
2024 2023
Czech Republic
Image_{TEam Lekes & Masojídek

TEam Lekes & Masojídek

2024 2023
Czech Republic
Image_{Zdeňek  Masojídek

Zdeňek Masojídek

Most
2024
Czech Republic
Image_{Milan Milota

Milan Milota

2024
Czech Republic
Image_{Roman Šálek

Roman Šálek

Krakovany
2024
Czech Republic
Image_{Vitovec P+M

Vitovec P+M

Divčice
2024
Czech Republic
Image_{Family loft Go Vysloužil Zdeněk

Family loft Go Vysloužil Zdeněk

Sobechleby
2024
Czech Republic
Image_{Team Young Flyers Senohrabek

Team Young Flyers Senohrabek

Žehun
2024 2023
Czech Republic
Image_{Roman Žličař

Roman Žličař

Svitavy
2024
Czech Republic

Germany

Image_{Brinkmann Racing Pigeons

Brinkmann Racing Pigeons

Mari
2024 2023 2022
Germany
Image_{Team Papermaker

Team Papermaker

Harreshausen
2024 2022
Germany
Image_{Team   "Die Zwei"

Team "Die Zwei"

Werne
2024
Germany
Image_{Team  M&M

Team M&M

Neukirch
2024
Germany
Image_{Team Assmann/Behrens

Team Assmann/Behrens

Goldbeck
2024 2023 2022
Germany
Image_{Team 1933

Team 1933

Ahlen
2024
Germany
Image_{KTB2016

KTB2016

Friedrichsruhe
2024
Germany
Image_{Team Behrens/Böllstorf

Team Behrens/Böllstorf

Goldbeck
2024 2023 2022 2021
Germany
Image_{Team Behrens/Erdmann

Team Behrens/Erdmann

2024
Germany
Image_{Uli Bertelshofer

Uli Bertelshofer

Irchenrieth
2024 2023
Germany
Image_{Christian Biel

Christian Biel

Hirschau
2024
Germany
Image_{Markus Blackert

Markus Blackert

Essen
2024 2023
Germany
Image_{Thorsten Blank

Thorsten Blank

Uplengen
2024 2023
Germany
Image_{Team Blue Thunderbirds

Team Blue Thunderbirds

Schweinfurt
2024 2023
Germany
Image_{Andre Boyer

Andre Boyer

Münster
2024
Germany
Image_{Team FLYING DESIGN

Team FLYING DESIGN

/
2024
Germany
Image_{Mario Ebert

Mario Ebert

Illertissen
2024
Germany
Image_{Heinz und Adelgunde Eichert

Heinz und Adelgunde Eichert

Grosselfingen
2024
Germany
Image_{Team Lucky Looser

Team Lucky Looser

Neuss
2024 2023 2022 2021
Germany
Image_{Hans-Paul  Esser

Hans-Paul Esser

Düsseldorf
2024
Germany
Image_{Team Gjema/Frensch

Team Gjema/Frensch

Höhn
2024
Germany
Image_{Team Freudenberger/Szakal

Team Freudenberger/Szakal

Wertheim
2024
Germany
Image_{Team Regis

Team Regis

Gößnitz
2024
Germany
Image_{Stjepan-Maximilian Gajek

Stjepan-Maximilian Gajek

Engstingen
2024 2023
Germany
Image_{Goetz Guenter

Goetz Guenter

Eschenbach
2024
Germany
Image_{ZG Helios

ZG Helios

Lütjensee
2024 2022
Germany
Image_{Spessart Racing Team

Spessart Racing Team

Lohr-Wombach
2024 2023 2022
Germany
Image_{KK Himmelsstürmer

KK Himmelsstürmer

Untergruppenbach
2024 2023 2022
Germany
Image_{Klaus Hinte

Klaus Hinte

Herne
2024
Germany
Image_{Josef Hipp

Josef Hipp

Burladingen
2024
Germany
Image_{Andre Hombeck

Andre Hombeck

Gronau
2024
Germany
Image_{Olaf Jüngermann

Olaf Jüngermann

Soest
2024
Germany
Image_{Dietmar Kaiser

Dietmar Kaiser

2024
Germany
Image_{André & Tobias Klütsch

André & Tobias Klütsch

Dinslaken
2024
Germany
Image_{Marco Knust

Marco Knust

Gelden
2024 2023 2022
Germany
Image_{Karl Heinz Koch

Karl Heinz Koch

Essen
2024
Germany
Image_{Daniela Koffler

Daniela Koffler

AU
2024 2023
Germany
Image_{Wolfgang Körner

Wolfgang Körner

Lonnerstadt
2024
Germany
Image_{Team Pastor

Team Pastor

Herten
2024
Germany
Image_{Team Bottrop.   Kusenberg/Thelen

Team Bottrop. Kusenberg/Thelen

Bottrop
2024
Germany
Image_{Manuel Layer

Manuel Layer

Ilsfeld
2024
Germany
Image_{Nils Liebetrau

Nils Liebetrau

Spangenberg, Hessen
2024
Germany
Image_{SG Pritzkow-Loos

SG Pritzkow-Loos

Gelsenkirchen
2024
Germany
Image_{Kossow Mats

Kossow Mats

Stavenhagen
2024
Germany
Image_{Heinrich Meier

Heinrich Meier

Albstadt
2024
Germany
Image_{Peter Minnig

Peter Minnig

Sessenhausen
2024
Germany
Image_{Andreas Moeller

Andreas Moeller

Melle
2024
Germany
Image_{Team Kamella/Morelli

Team Kamella/Morelli

Neuenburg
2024
Germany
Image_{Ralf Nisbach

Ralf Nisbach

Dinslaken
2024 2023 2022
Germany
Image_{Thomas  Pahnke

Thomas Pahnke

Engstingen
2024
Germany
Image_{W. Payk

W. Payk

Witten
2024 2023
Germany
Image_{Team Pfoh – Henrich

Team Pfoh – Henrich

Sinsheim
2024 2023
Germany
Image_{ZG Scherre/Pitz

ZG Scherre/Pitz

Weilrod
2024
Germany
Image_{Kevin Rasten

Kevin Rasten

Bedburg
2024
Germany
Image_{Team Sandhasa

Team Sandhasa

Östringen
2024 2023 2022
Germany
Image_{Team Zeppelin HBR  Reiner Weißenstein

Team Zeppelin HBR Reiner Weißenstein

Meckenbeuren
2024
Germany
Image_{Team Ruhrpottperlen

Team Ruhrpottperlen

Herten
2024
Germany
Image_{Team Richter/Lipski

Team Richter/Lipski

Herten
2024 2023 2022 2021
Germany
Image_{Tim Rutkowski

Tim Rutkowski

Düsseldorf
2024 2023 2022 2021
Germany
Image_{Team SG Schmitt

Team SG Schmitt

Waldbrunn
2024
Germany
Image_{Team Angelbachtal

Team Angelbachtal

Angelbachtal
2024 2022
Germany
Image_{Team SeniDani

Team SeniDani

Bremerhaven
2024
Germany
Image_{Vahab Shahnemati

Vahab Shahnemati

Frechen
2024
Germany
Image_{Kai Spohr

Kai Spohr

Sessenhausen
2024 2023
Germany
Image_{Matthias  Sprang

Matthias Sprang

Bodenheim
2024
Germany
Image_{Martin Steffl

Martin Steffl

Künzelsau
2024
Germany
Image_{SG Stemmann/Neuhaus

SG Stemmann/Neuhaus

Gelsenkirchen
2024 2022
Germany
Image_{Florian Techel

Florian Techel

Coburg
2024 2023
Germany
Image_{Team Teufelsmoor Tobias Alpers

Team Teufelsmoor Tobias Alpers

Breddorf
2024 2023
Germany
Image_{Team Skydiver

Team Skydiver

Sulzfeld
2024
Germany
Image_{Frank und Ralf Vaut

Frank und Ralf Vaut

45699 Herten
2024
Germany
Image_{Hendrik  Wilpers

Hendrik Wilpers

Ahaus
2024
Germany
Image_{Team M+M

Team M+M

Assmannshardt
2024 2023
Germany
Image_{Team ARLUMA

Team ARLUMA

Gröppendorf
2024
Germany
Image_{Wolvers - Wolf

Wolvers - Wolf

Gommern
2024
Germany
Image_{Halis Yeginer

Halis Yeginer

Bottroo
2024 2023
Germany

Denmark

Image_{Team Claus & Ulrik

Team Claus & Ulrik

Baekmarksbro
2024 2023
Denmark
Image_{Team Lars, Lisbet & Kim

Team Lars, Lisbet & Kim

Rødovre
2024
Denmark
Image_{Marian Sipoteanu

Marian Sipoteanu

9030 Morild
2024
Denmark

Greece

Image_{Team G. & D. Aslanidis

Team G. & D. Aslanidis

/
2024
Greece

Croatia

Image_{Marinko Brataljenović

Marinko Brataljenović

Đakovački Selci
2024 2023 2022
Croatia
Image_{Denis  Culic

Denis Culic

Dubrovnik
2024 2022
Croatia
Image_{Goran Grafina Goran

Goran Grafina Goran

Pakrac
2024
Croatia
Image_{Daniel Kuhar

Daniel Kuhar

Žminj
2024 2023
Croatia
Image_{Team Marjanović & Banko

Team Marjanović & Banko

Rovinjsko Selo
2024
Croatia
Image_{WRP OLIVER SABOL

WRP OLIVER SABOL

2024
Croatia
Image_{Lexman Team

Lexman Team

2024
Croatia
Image_{Ivica Torbarina Torbarina

Ivica Torbarina Torbarina

ZADAR
2024
Croatia
Image_{Zdravko Vidaković

Zdravko Vidaković

Osijek
2024 2023
Croatia
Image_{Vladimir Zec

Vladimir Zec

Sisak
2024 2023
Croatia

Hungary

Image_{Ferenc Batha

Ferenc Batha

Bajansenye
2024 2022 2021
Hungary
Image_{Andras Boronjak

Andras Boronjak

Gosfa
2024 2021
Hungary
Image_{Tihamer Gal

Tihamer Gal

Zalacseb
2024 2023 2022
Hungary
Image_{Attila Herold

Attila Herold

2024 2023 2022
Hungary
Image_{Csabi  Hodaszy

Csabi Hodaszy

Kormed
2024 2023 2022
Hungary
Image_{Nagy - Sokorai Team

Nagy - Sokorai Team

Jak
2024 2023 2022 2021
Hungary
Image_{Laszlo Nemes

Laszlo Nemes

2024 2023
Hungary
Image_{Tamas Wagner

Tamas Wagner

Narda
2024 2023 2022 2021
Hungary
Image_{Zsolti Zeke

Zsolti Zeke

2024 2023 2022
Hungary

Italy

Image_{Marian Enache

Marian Enache

2024
Italy
Image_{Fast Pigeons& Ervin Laro

Fast Pigeons& Ervin Laro

Rimini
2024
Italy
Image_{Levis Fier

Levis Fier

Milano
2024
Italy
Image_{Familia Hatilari

Familia Hatilari

2024
Italy
Image_{Team Jacover

Team Jacover

Trieste
2024 2023 2022
Italy
Image_{Marko Milenkovic

Marko Milenkovic

Trieste
2024
Italy
Image_{Cimpean  Sebastian

Cimpean Sebastian

Reggio Emilia
2024
Italy

North Macedonia

Image_{Team V&M

Team V&M

Struga
2024 2023
North Macedonia

Mexico

Image_{Team Salover

Team Salover

2024
Mexico
Image_{Team  Salover-Montero-Guadalupana

Team Salover-Montero-Guadalupana

2024
Mexico

Netherlands

Image_{Ollebek  Adri

Ollebek Adri

Wormer
2024
Netherlands
Image_{Team:   Dutch Formule One Pigeons  (Pieter Barels, Tonny Snijder, Hendrik Bakker, Bram Klok)

Team: Dutch Formule One Pigeons (Pieter Barels, Tonny Snijder, Hendrik Bakker, Bram Klok)

VRIES
2024
Netherlands
Image_{Team Bargerveen ( fam Johan en Willy Zomer)

Team Bargerveen ( fam Johan en Willy Zomer)

Weiteveen
2024 2023 2022 2021
Netherlands
Image_{Team Bas & Bas

Team Bas & Bas

Odiliapeel
2024 2023
Netherlands
Image_{De Jong en vd   Berg

De Jong en vd Berg

Vaassen
2024
Netherlands
Image_{W Blaak

W Blaak

Capelle aan de IJssel
2024 2023
Netherlands
Image_{Nico Blokker&Co

Nico Blokker&Co

Wijk bij Duurstede
2024 2023
Netherlands
Image_{Frits Boersma

Frits Boersma

Wolvega
2024 2023
Netherlands
Image_{Bart Booyink

Bart Booyink

Langeveen
2024
Netherlands
Image_{Team  Borculo

Team Borculo

Borculo
2024
Netherlands
Image_{Eric Bouwman

Eric Bouwman

Afferden Gld
2024 2023 2022 2021
Netherlands
Image_{The Three Musketeers

The Three Musketeers

Waalre
2024
Netherlands
Image_{Crusader Racing Pigeons

Crusader Racing Pigeons

2024 2023 2022 2021
Netherlands
Image_{Team Vollenhove

Team Vollenhove

Vollenhove
2024
Netherlands
Image_{TowerFlyers Loft

TowerFlyers Loft

Groot-Ammers
2024 2023 2022
Netherlands
Image_{Team  De Ruijter

Team De Ruijter

Helmond
2024 2023
Netherlands
Image_{Erik de Witte

Erik de Witte

Rhenen
2024 2023
Netherlands
Image_{Merpati Loft

Merpati Loft

Walsoorden
2024
Netherlands
Image_{J den Hartog en ZN den hartog

J den Hartog en ZN den hartog

Culemborg
2024
Netherlands
Image_{Henri Diks

Henri Diks

Goy
2024 2023
Netherlands
Image_{Hok Dingenen MPDM

Hok Dingenen MPDM

Helmond
2024 2023 2022
Netherlands
Image_{Team Doldersum-Ekkel

Team Doldersum-Ekkel

Amelo
2024 2023 2021
Netherlands
Image_{Frits Jonker & Ivo Donker

Frits Jonker & Ivo Donker

Zuid Scharwoude
2024 2023 2022
Netherlands
Image_{Team Ebben - van Benten

Team Ebben - van Benten

2024 2023
Netherlands
Image_{Team Ebben & Paalman

Team Ebben & Paalman

Laren
2024 2023 2022 2021
Netherlands
Image_{Team Expo Houten

Team Expo Houten

Rijnsburg
2024
Netherlands
Image_{Team Folkersma- Sibma

Team Folkersma- Sibma

Munnekezijl
2024
Netherlands
Image_{Henk Geerink

Henk Geerink

Tubbergen
2024
Netherlands
Image_{W. Geurtz & Zn

W. Geurtz & Zn

Haalderen
2024 2023 2022 2021
Netherlands
Image_{Mijnis Gijsen

Mijnis Gijsen

Echteld
2024
Netherlands
Image_{Team Schoonhoven - Guldemond

Team Schoonhoven - Guldemond

Den Helder
2024
Netherlands
Image_{Hans Hak

Hans Hak

Maurik
2024
Netherlands
Image_{Team van der Heide

Team van der Heide

Munnekezijl
2024 2023 2022
Netherlands
Image_{Team Hekman-Schulte

Team Hekman-Schulte

Den Ham
2024 2023 2022
Netherlands
Image_{Comb Henderiks - Sanders

Comb Henderiks - Sanders

Millingen aan de Rijn
2024
Netherlands
Image_{Rick Hendriks

Rick Hendriks

Wijchen
2024
Netherlands
Image_{Huub Hermans

Huub Hermans

Born
2024 2023
Netherlands
Image_{Theo Hetterscheid

Theo Hetterscheid

Zevenaar
2024 2023 2022 2021
Netherlands
Image_{Herman Hup

Herman Hup

Elburg
2024 2022
Netherlands
Image_{Harmen IJzerman

Harmen IJzerman

Wapenveld
2024
Netherlands
Image_{Jelle Jellema

Jelle Jellema

Nijverdal
2024 2023
Netherlands
Image_{Gerard Jochemsen

Gerard Jochemsen

EDE GLD
2024
Netherlands
Image_{Jort Batenburg Jort

Jort Batenburg Jort

Klaaswaal
2024
Netherlands
Image_{Rico Kampert

Rico Kampert

Ederveen
2024
Netherlands
Image_{Klinkenberg Pigeons

Klinkenberg Pigeons

Noordbeemster
2024 2023
Netherlands
Image_{Wim&Benno Klomp

Wim&Benno Klomp

IJsselstein
2024 2023 2022 2021
Netherlands
Image_{Team Knol Pigeons

Team Knol Pigeons

Zwolle
2024 2023
Netherlands
Image_{Team Koele - van Erven Vierhuis

Team Koele - van Erven Vierhuis

Wezep
2024
Netherlands
Image_{Wolter  Krop

Wolter Krop

Ede
2024
Netherlands
Image_{Erik Kruijt

Erik Kruijt

Alkmaar
2024 2023 2022 2021
Netherlands
Image_{Ieke Lollinga

Ieke Lollinga

Wezep
2024
Netherlands
Image_{Caspar Lurvink

Caspar Lurvink

Goormatenweg
2024 2023 2022
Netherlands
Image_{Frits & Wytse Mantel

Frits & Wytse Mantel

Oudega gem smallingerlnd
2024 2022
Netherlands
Image_{Team Masterbirds

Team Masterbirds

2024
Netherlands
Image_{Albert Mekel

Albert Mekel

Zuidwolde gn
2024 2023
Netherlands
Image_{Henk en Henry Mookhoek

Henk en Henry Mookhoek

Breskens
2024 2023 2021
Netherlands
Image_{Kees  Morren

Kees Morren

Oosterwolde ( GLD)
2024
Netherlands
Image_{Comb. Neve

Comb. Neve

Biervliet
2024 2023 2022 2021
Netherlands
Image_{Team P. & P.

Team P. & P.

Veghel
2024 2023 2022
Netherlands
Image_{Team PasMar

Team PasMar

Bergambacht
2024 2023
Netherlands
Image_{Team Pastoors-Vivi-Kern

Team Pastoors-Vivi-Kern

Gendringen
2024 2023 2022
Netherlands
Image_{Donker & Barels

Donker & Barels

Stadskanaal
2024
Netherlands
Image_{Pleiter-Kolkman

Pleiter-Kolkman

Wezep
2024 2023 2022 2021
Netherlands
Image_{Robin Rigter

Robin Rigter

Eemnes
2024 2023 2021
Netherlands
Image_{Albert Roording

Albert Roording

EEFDE
2024 2023
Netherlands
Image_{Gert Rotman

Gert Rotman

Beuningen
2024 2023 2022 2021
Netherlands
Image_{Raymond Rutten

Raymond Rutten

Groesbeek
2024
Netherlands
Image_{Wim Scholten

Wim Scholten

Wapenveld
2024 2023 2021
Netherlands
Image_{Roording - Schut

Roording - Schut

Zutphen
2024
Netherlands
Image_{Simonsz & Blonk

Simonsz & Blonk

BODEGRAVEN
2024 2023 2022
Netherlands
Image_{Ard  Slobbe

Ard Slobbe

Nieuwerkerk aan den IJssel
2024
Netherlands
Image_{John Stoffer

John Stoffer

Wilsum
2024 2023 2022 2021
Netherlands
Image_{Team PV de Valk 2

Team PV de Valk 2

Meppel
2024
Netherlands
Image_{Team Ten Klei & Lochtenberg

Team Ten Klei & Lochtenberg

Zuidoostbeemster
2024 2023
Netherlands
Image_{Team Veluwemeervliegers

Team Veluwemeervliegers

Biddinghuzien
2024 2023
Netherlands
Image_{Ferald van Ark

Ferald van Ark

Heerde
2024
Netherlands
Image_{Paul Van den Berg

Paul Van den Berg

BENSCHOP
2024 2023 2022 2021
Netherlands
Image_{Hopman/van der Bei

Hopman/van der Bei

Drogeham
2024 2023
Netherlands
Image_{Comb. Schilder & Sluis

Comb. Schilder & Sluis

Genemuiden
2024
Netherlands
Image_{Anne van der Veen

Anne van der Veen

Hattem
2024
Netherlands
Image_{Team Schouten

Team Schouten

Bergen nh
2024 2023 2022
Netherlands
Image_{A.W. van Gelder

A.W. van Gelder

Hattem
2024 2023 2022
Netherlands
Image_{Team PV de Valk 1

Team PV de Valk 1

Meppel
2024
Netherlands
Image_{Team van Ingen & zn

Team van Ingen & zn

Opheusden
2024
Netherlands
Image_{Team Van Lohuizen - Brummel

Team Van Lohuizen - Brummel

Hulshorst (gemeente Nunspeet)
2024
Netherlands
Image_{Corne  van Oeveren

Corne van Oeveren

Leersum
2024
Netherlands
Image_{Team Van Zuijlen-Van Utrecht-Veenendaal

Team Van Zuijlen-Van Utrecht-Veenendaal

Tiel
2024
Netherlands
Image_{Comb. van Veen

Comb. van Veen

Enkhuizen
2024 2023
Netherlands
Image_{Combinatie  van Wanrooij

Combinatie van Wanrooij

Geffen
2024
Netherlands
Image_{Alex van Zomeren

Alex van Zomeren

Tiel
2024
Netherlands
Image_{Jurrian Veijer

Jurrian Veijer

Staphorst
2024 2023
Netherlands
Image_{Team Vennix-pigeons.nl

Team Vennix-pigeons.nl

Oostelbeers
2024 2023
Netherlands
Image_{Jacco Vierhout

Jacco Vierhout

Nunspeet
2024 2023
Netherlands
Image_{Arend Visser

Arend Visser

Apeldoorn
2024 2023 2022 2021
Netherlands
Image_{TEAM VISSER & VERDOORN

TEAM VISSER & VERDOORN

papendrecht
2024 2023 2022
Netherlands
Image_{Team Visser-Meijboom

Team Visser-Meijboom

Huizen
2024
Netherlands
Image_{Wim Waanders

Wim Waanders

Haaksbergen
2024 2023
Netherlands
Image_{Chris Weber

Chris Weber

Opmeer
2024
Netherlands
Image_{Team Weijers-Wolf

Team Weijers-Wolf

Groesbeek
2024
Netherlands
Image_{KC De Walden

KC De Walden

Twijzelerheide
2024 2021
Netherlands
Image_{Jan Willems

Jan Willems

Nijverdal
2024 2023
Netherlands
Image_{Gerrit Wolff

Gerrit Wolff

Hattemerbroek
2024
Netherlands

Norway

Image_{Bjoern Ove Helgesen

Bjoern Ove Helgesen

Bjoa
2024
Norway

Northern Ireland

Image_{Emeralds & Diamonds Dynasty

Emeralds & Diamonds Dynasty

Co Antrim
2024 2023
Northern Ireland

Poland

Image_{Michal & Patryk  Wrobel

Michal & Patryk Wrobel

Lubniany
2024
Poland

Portugal

Image_{luis gomes

luis gomes

PORTO
2024
Portugal
Image_{WINGS 2 WIN

WINGS 2 WIN

Leopoldshoehe
2024 2023 2022 2021